İpek Saten Gecelik Modelleri ve İpek Saten Kumaşın Özellikleri | HT Mağazaları | Zonguldak Kozlu Park AVM

Genel

İpek Saten Gecelik Modelleri ve İpek Saten Kumaşın Özellikleri

İpek Saten Gecelik Modelleri ve İpek Saten Kumaşın Özellikleri

İpek çok hassas bir kumaştır, bu nedenle soğuk su ve hafif bir deterjan ile  elde yıkanmalıdır. İpeğiniz beyaz olmadığı sürece, boyası akabilir, bu nedenle renkli ipeklerinizi ayrı yıkamanız gerekir. En iyi yöntem, ipek kumaşları birkaç kez deterjanlı suya batırıp çıkardıktan sonra durulamaktır, çünkü sıkmak kumaşın yırtılmasına sebep olabilir. Ayrıca ipeklerinizi doğrudan güneş ışığına maruz kalmayacak şekilde, dışarı asarak kurutmanız gerekir, aksi takdirde güneşte ipeğe zarar verecektir.

Kadınlar her zaman şık olmak isterler. Fark edilmek kadınların en büyük özelliğidir. Gecelik ve ev kıyafetlerinde bile çoğu kadın şık olmayı ve farklı olmayı arzular. Gecelik firmaları bu içgüdüsel isteklere göre model üretme yarışında rekabetteler. İpek saten gecelikler çoğu gelin setleri için satın alınmaktadır. Genelde altı ve sekiz parça olan saten gecelik takımları iki ve üçlü takımı alanlarda vardır.Saten geceliklerde hakim renk hangisidir. Tabi ki kırmızı. Kırmızı gecelikler çoğunlukta tercih sebebidir. Mor , siyah ve krem rengi ipek saten gecelikler klasik olmuştur.

Bunların dışında saten geceliklerde bordo, pudra ve gül kurusu da son yıllarda moda renkler olmuştur.Büyük beden saten gecelikler maalesef yine sorun olmakta . Büyük bedende yeterince çeşit bulmak zor. Son yıllarda büyük beden üreticileri artmakta olup yinede kısıtlı olma hali devam etmektedir.

Saten geceliklerde dantel çok fazla kullanılmamaktadır. Ama saten şort, saten sabahlık vazgeçilmez parçalardır.

En önemli olan da satenin sağlıklı olması. Batista markalı saten geceliklerde üretici firmanın özenle seçtiği kumaşlardan yaptığı gecelik ve pijama modellerini güvenle kullanabilirsiniz. HT mağazalarında Batista saten gecelik takımlarını bulabilirsiniz. Kredi Kartınıza 9 taksit olarak satın alabilirsiniz